Blog

Latest Industry News

AUTO DIUG Lejdis – I Amatorski Rajd Kobiet

W błedzie jest ten, kto uważa że eventy motoryzacyjne to przyjemność zarezerwowana dla mężczyzn.

Logo Lejdis Auto Diug - KopiaDrogie Lejdis… Salon AUTO DIUG zaprasza do udziału w I edycji Amatorskiego Rajdu Samochodowego dla Kobiet!

AUTO DIUG Lejdis to niezwykły rajd. Impreza kierowana jest do kobiet lubiących wyzwania i chcących sprawdzić się w rajdowych warunkach. Ma charakter amatorskiego rajdu z elementami rywalizacji sportowej. Celem rajdu AUTO DIUG Lejdis jest oderwanie pań od codziennych obowiązków oraz nauka radzenia sobie z autem ale przede wszystkim, dobra i kreatywna zabawa oraz integracja i aktywizacja, miejmy nadzieję nowego słupskiego środowiska „rajdowych kobiet” a także pokazanie że kobiety wcale nie są gorsze za kółkiem od mężczyzn.

AUTO DIUG Lejdis będzie amatorską imprezą przeznaczoną głównie dla kobiet, z uwagi na planowaną datę jego organizacji tj. 11 marca, ale nie tylko. Załogę tworzyć będą kierowca i pilot – gdzie kierowca musi być kobietą, nie posiadającą licencji rajdowej, natomiast pilotem może być mąż, partner lub przyjaciółka uczestniczki.

Drużyny będą miały do pokonania trasę wyznaczoną na terenie Słupska, z przygotowanymi po drodze zadaniami typowo kobiecymi oraz sportowymi konkurencjami motoryzacyjnymi. Będą musiały wykazać się wiedzą motoryzacyjną, a także znajomością oferty Salonu AUTO DIUG. Konkurencje czekające na uczestniczki to m.in. jazda w alkogoglach, test Stewarda oraz jazda na trolejach i wiele innych konkurencji niespodzianek. Trasa rajdu zostanie opisana w Roadbooku (profesjonalnej rajdowej książce drogowej). Nad prawidłowym wykonaniem konkurencji czuwać będą profesjonalni licencjonowani sędziowie rajdowi. Odcinki pomiędzy punktami pokonywane będą prywatnymi samochodami, oznakowanymi numerami startowymi z logotypami rajdu oraz partnerów imprezy, natomiast pojazdy do konkurencji specjalnych zapewnione zostaną przez nasz salon i będą to specjalnie na tę okazję przygotowane najnowsze modele z gamy Fiat i Alfa Romeo.

Konkurencje rozlokowane będą w czterech miejscach na terenie Słupska: tj. Salon Auto Diug, Centrum Handlowe JANTAR, Plac Zwycięstwa oraz Centrum Edukacji Rekreacji i Promocji LEŚNY KOT.

Zakończenie oraz rozdanie nagród odbędzie w Salonie Auto Diug przy ulicy Poznańskiej. Dodatkowo po zakończeniu rajdu odbędzie się ognisko integracyjne podczas którego rajdowe dziewczyny będą mogły się zintegrować i na gorąco podzielić wrażeniami z trasy.

To wszystko i jeszcze więcej podczas pierwszego AUTO DIUG Lejdis!!!

Z głoszeń należy dokonywać przez Kartę Zgłoszenia, którą można pobrać tutaj KARTA ZGŁOSZENIA AUTO DIUG Lejdis oraz w Centrum Handlowym Jantar w miejscu ekspozycji samochodu Fiat TIPO. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem adresu mailowego: autodiuglejdis@autodiug.pl lub składać osobiście w siedzibie Oganizatora Imprezy – Salon AUTO DIUG z siedzibą w Słupsku przy ul. Poznańskiej 74.

Zapraszamy również  do zapoznania się z regulaminem rajdu! REGULAMIN RAJDU AUTO DIUG Lejdis .

.

HARMONOGRAM RAJDU

.

Serdeczne podziękowania dla partnerów – bez których przygotowanie imprezy na taką skalę byłoby niemożliwe!

 PATRONAT MEDIALNY

kanal6x100              radio

PATRONAT HONOROWY

slupsk

PARTNERZY

fcaba       fcale     chjan     activ

prem     mauto     top     vise     lesnu

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X