Fiat Tipo i Fiat Ducato Internetowymi Samochodami Roku 2017

W kategorii „Auta Osobowe Nowe" pierwsze miejsce zajął Fiat Tipo, który „zdumiewa" rynek niezwykłym zestawieniem wyposażenia, jakości i ceny zaczynającej się już od 43900 zł z VAT za auto z klimatyzacją i radiem UConnect z USB.

180302_F_Tipo_i_FP_Ducato_Internetowymi_Samochodami_Roku_2017_02Serwis Otomoto.pl ogłosił wyniki rankingu „Internetowy Samochód Roku 2017″. Opiera się on na analizie zainteresowania ogłoszeniami zamieszczanymi na portalu, który pozostaje największą bazą zapytań i ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce.

W kategorii „Auta Osobowe Nowe” pierwsze miejsce zajął Fiat Tipo. Jak podaje serwis „Fiat dokonał nieprawdopodobnego wręcz wyczynu”. Po tym, jak wprowadzony na rynek w 2015 r. Tipo zaczęło zbierać mnóstwo pozytywnych opinii w testach, a relacje pierwszych użytkowników je potwierdziły, zainteresowanie tym tanim, a przy tym świetnie wyglądającym samochodem gwałtownie wzrosło. W 2016 r. nawet nie było go w TOP 10, a w 2017 – pierwsze miejsce!”.
Największym zainteresowaniem użytkowników Otomoto w 2017 roku cieszył się Tipo sedan, za nim 5 drzwiowy hatchback, a na końcu rodzinna wersja nadwoziowa station wagon. Wszystkie trzy modele cechuje stylowe i funkcjonalne wzornictwo, ergonomiczne, bogato wyposażone wnętrza oraz zaskakująco konkurencyjne ceny. To właśnie to założenie zapewniło modelowi Tipo sukces rynkowy w Polsce (8436 egzemplarzy zarejestrowanych przez Klientów w 2017 roku), a wcześniej tytuł „Autobest” w kategorii „Best Buy Car 2016″, oznaczający najlepszą ofertę dla większości europejskich Klientów, nadany przez międzynarodowe jury składające się z 26 branżowych dziennikarzy motoryzacyjnych. I rzeczywiście, Tipo „zadziwia” rynek niezwykłym zestawieniem wyposażenia, jakości i ceny zaczynającej się już od 43 900 zł z VAT za auto z klimatyzacją i radiem UConnect z USB.

To jednak nie koniec zwycięstw marek Grupy FCA. Fiat Ducato, numer jeden w rankingu serwisu Otomoto w latach 2015-2016, ponownie obronił tytuł Internetowego Samochodu Roku w kategorii „Samochody Dostawcze do 3,5 tony”. Wyniki rankingu potwierdzają topową pozycję Ducato nie tylko w gamie Fiat Professional, ale i na całym krajowym rynku aut dostawczych: Ducato od 11 lat pozostaje najlepiej sprzedającym się modelem na rynku lekkich samochodów dostawczych (7178 egzemplarzy zarejestrowanych w 2017 roku). Fiat Ducato wygrywa zarówno pod względem wartości użytkowych, mnogości zastosowań i oferowanych zabudów, jak i jakości sieci dealerskiej oraz serwisowej Fiat Professional. Samochód oferuje przeszło dwa tysiące możliwych konfiguracji, osiem pojemności ładunkowych od 8 do 17 m3 i liczne wersje umożliwiające dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb Klientów. Ducato występuje, jako Furgon do przewozu towarów, Kombi i Panorama przeznaczone do przewozu osób oraz podwozie do zabudowy, w cenie zaczynającej się od 72 650 zł bez VAT za wersję Kabina do zabudowy.

Szczegółowa oferta dostępna u autoryzowanych dealerów i na stronach www.fiat.pl oraz www.fiatprofessional.pl

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X