Blog

Latest Industry News

JEEP WRANGLER KOLEJNY RAZ ZDOBYWA NAGRODĘ: 4X4 / SUV ROKU!

  • Jeep® Wrangler jest jedynym samochodem, który od ustanowienia SEMA Awards w 2010 roku, zdobył nagrodę „4×4/SUV Roku”.
  • Mopar Jeep Wrangler Rubicon z częściami Jeep Performance Parts marki Mopar będzie prezentowany na wystawie marki podczas SEMA Show.
  • Więcej informacji Mopar przedstawi podczas konferencji prasowej SEMA w Las Vegas zaplanowanej na wtorek, 5 listopada o 7:26 czasu EST/4:26 czasu PST (o 1:26 6 listopada czasu CET).
  • Konferencję prasową można zobaczyć online pod adresem Mopar.com.

Jeep® Wrangler kontynuuje w Las Vegas bezprecedensowe i nieprzerwane pasmo sukcesów, po tym jak został okrzyknięty „najgorętszym” samochodem 4×4/SUV ostatnich 10 lat Targów Specialty Equipment Market Association (SEMA).

Jeep Wrangler pozostaje jedynym samochodem, który zdobył to trofeum od czasu ustanowienia nagrody SEMA w 2010 roku.

„Tak jak można powiedzieć, że nie istnieją żadne ograniczenia, jeśli chodzi o możliwości Jeepa Wranglera, to samo można odnieść do opcji indywidualizacji Jeepa Wranglera” – powiedział Mark Bosanac, dyrektor Mopar Service, Parts&Customer Care FCA Ameryka Północna. „Jesteśmy dumni i zaszczyceni zdobyciem nagrody „4×4/SUV of the Year” po raz 10 z rzędu, co świadczy nie tylko o nieustającej sile Jeepa Wranglera, ale także o pasji i kreatywności na rynku posprzedaży, na którym Jeep Wrangler jest ciągle wybierany, jako idealny model do personalizacji”.

Przyznawane od 2010 roku nagrody SEMA, to ważne wyróżnienie i dowód uznania organizatorów Targów SEMA Show dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM), promujące najciekawsze zaprezentowane pojazdy i montowane nowe części.

„Nic dziwnego, że wystawcy SEMA Show okrzyknęli Jeepa Wranglera 4×4/SUV-em roku” – powiedział Chris Kersting, prezes i dyrektor generalny SEMA. „Dzięki tak wielu dostępnym opcjom, Jeep nadal jest ulubionym samochodem do personalizacji. Jego wszechstronność jest nieograniczona a model pociąga zarówno tych, którzy jeżdżą nim na co dzień, jak i tych, którzy wykorzystują go do jazdy w terenie”.

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X