Kariera

Kariera w Multisalonie Auto Diug

Auto Diug nieustannie poszukuje zmotywowanych, zaangażowanych oraz wykwalifikowanych pracowników. Aplikuj do nas i dołącz do zespołu Auto Diug, firmy z przyszłością, która swoim pracownikom oferuje różnorodne i atrakcyjne perspektywy zawodowe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące pracy w naszej firmie.

Zachęcamy również do nawiązywania bezpośredniego kontaktu z nami w celu uzyskania informacji o możliwościach współpracy.

Wyślij CV

porozmawiamy o Twojej przyszłości w naszej firmie

AKTUALNE OFERTY PRACY

Obowiązki:

– przestrzeganie procedur magazynowych – przyjmowanie, ewidencja i wydawanie towarów,

– obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych,

– przyjmowanie zamówień na części zamienne,

– aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

– prowadzenie bazy klientów oraz opieka nad stałymi klientami,

– realizacja planów sprzedaży firmy,

– współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych i akcesoriów,

– dbałość o powierzone mienie firmy.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy w dziale części w branży motoryzacyjnej,

– znajomość rynku części samochodowych,

– prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny)

– biegła obsługa komputera (warunek konieczny)

– komunikatywność,

– umiejętność pracy w zespole,

– dążenie do realizacji powierzonych celów,

Oferta:

– stabilne warunki zatrudnienia i motywacyjny system wynagradzania
– możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia na rynku motoryzacyjnym

Zapraszamy do składania CV osobiście, bądź na adres: praca@autodiug.pl

Zadania:

  • Obsługa klientów indywidualnych oraz flotowych
  • Kosztorysowanie zleceń,
  • Nadzór nad procesem napraw samochodowych i przeglądami okresowymi,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z zespołem mechaników.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość budowy i eksploatacji samochodów
  • Posiadanie prawa jazdy min. kat. B,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie samochodowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Rozbudowany system szkoleń

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: praca@autodiug.pl z dopiskiem „Doradca Klienta” lub złożenie ich osobiście w siedzibie firmy w Słupsku przy ul. Poznańskiej 74.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie
  • Dokładność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w autoryzowanym serwisie blacharsko-lakierniczym
  • Specjalistyczne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych kompetencji
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: praca@autodiug.pl lub złożenie ich osobiście w siedzibie firmy w Słupsku przy ul. Poznańskiej 74.

KONTAKT

Address:

AUTO DIUG
Słupsk, ul. Poznańska 74

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Typ usterki

Dodatkowy opis

X