Marka Fiat Professional oraz Alfa Romeo Stelvio nagrodzone we Fleet Derby 2017 i Fleet Auto Premium.

170621_Fleet_Derby_2017_logoFleet Derby to prowadzony od sześciu lat ogólnopolski plebiscyt branży flotowej, dedykowany dostawcom rynkowym, jak i ich odbiorcom, który umożliwia poznanie i porównanie dostępnych na rynku aktualnych ofert flotowych. Głosowanie odbywa się on-line i trwa cztery miesiące, a do udziału w nim są zaproszeni wyłączenie przedstawiciele branży: fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management oraz partnerzy biznesowi. To właśnie ci eksperci wskazują zwycięzców w czterech kategoriach, z których jedną tworzy wyróżnienie „Motoryzacyjna Marka Flotowa”.

W tej kategorii uczestnicy plebiscytu oceniają polskie przedstawicielstwo koncernu motoryzacyjnego bądź oficjalnego importera, biorąc pod uwagę m.in. jakość oferty skierowanej do Klientów instytucjonalnych, gamę dostępnych modeli, pokrycie kraju siecią dealerską/serwisów, współpracę z działem flotowym i obsługę Klienta czy ofertę cenową i politykę serwisową. W tym roku eksperci największą liczbę głosów w kategorii aut użytkowych oddali na markę Fiat Professional – lidera sprzedaży samochodów dostawczych w Polsce, z 21-procentowym udziałem w rynku, którego topowy model Fiat Ducato od dziesięciu lat pozostaje numerem jeden w segmencie samochodów dostawczych do 3,5 ton. Za sukcesem należącej do Grupy FCA marki stoi blisko stuletnia tradycja w branży pojazdów użytkowych, która umożliwiła stworzenie szerokiej gamy modeli odpowiadających zróżnicowanym potrzebom mobilności i transportu: od Pandy Van, przez Fiata Fiorino, premierowy pick-up Fullback, Doblò, nowość w gamie – Fiata Talento, aż po bestsellerowe Ducato. Samochody Fiat Professional są cenione przez użytkowników za niezliczone możliwości transportowe, wytrzymałość i solidność połączone z konkurencyjnymi kosztami obsługi i cenami części zamiennych, przekładającymi się na atrakcyjny „Total Cost of Ownership” (całkowity koszt eksploatacji). Ma to swój wyraz w licznych wyróżnieniach prasowych i branżowych, z których najważniejsza – Van of the Year (Samochód Dostawczy Roku) została przyznana samochodom: Fiat Ducato w 1994 roku, Doblò Cargo w roku 2006, Scudo w 2008 roku, Fiorino w roku 2009 i nowemu Doblò Cargo w roku 2011.

Plebiscytowi internetowemu, co roku towarzyszą subiektywne testy dla praktyków, Fleet Auto Premium oraz Fleet Cars&Vans organizowane w dniach 7-8 czerwca na Torze Kielce w Miedzianej Górze przez firmę Fleet Meetings we współpracy z instruktorami z Driving Experience. Każdy test jest przeprowadzany przez jury złożone z ekspertów flotowych, którego członkowie oceniają poszczególne auta na podstawie wykonanych prób. Najwyższy wynik w kategorii SUV we Fleet Auto Premium jury przyznało Alfie Romeo Stelvio – pierwszemu crossoverowi w gamie marki, który idealnie łączy w sobie cechy samochodu sportowego z wygodą klasycznego SUV-a. Komisja doceniła niekłamaną przyjemność jazdy Stelvio i doskonałą dynamikę uzyskaną dzięki zastosowaniu w konstrukcji SUV-a ultralekkich materiałów, takich jak włókno węglowe i aluminium, optymalnemu rozkładowi mas na obie osie, najbardziej bezpośredniemu układowi kierowniczemu i wyrafinowanemu układowi zawieszenia z ekskluzywną technologią AlfaLinkTM oraz integralnemu napędowi na cztery koła Alfa Romeo Q4. Zwycięska Alfa Romeo Stelvio prezentuje cały swój charakter nie tylko poprzez wyjątkowy styl i doskonałe prowadzenie, ale również poprzez nowe silniki: 2.0 z turbodoładowaniem o mocach od 200 do 280 KM oraz 2.2 Diesel w przedziale mocy 150-210 KM. Auto w wersji Stelvio z silnikiem 2.2 Turbo Diesel 16v o mocy 150 KM kosztuje od 160 700 zł.

Szczegółowa oferta nagrodzonych marek i aut jest dostępna u dealerów i na stronach: www.fiatprofessional.pl oraz www.alfaromeo.pl.

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X