Nowy Fiat 500L

170522_Fiat_New-500L-Wagon_04Po pięciu latach niekwestionowanego przewodzenia w swoim segmencie na rynek wjeżdża nowy model Fiat 500L. W oparciu o funkcje, które ugruntowały dominację serii 500 w Europie, i przy ciągłym podnoszeniu poprzeczki, ten najprzestronniejszy z modeli rodziny 500 wyposażono w jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne i zapewniono stałą łączność z Twoim smartfonem. Samochód może się także poszczycić rozpoznawalnym charakterem i indywidualnością. Te cechy nadają i potęgują wyraz trzech odrębnych wersji samochodu: Urban, Cross i Wagon.

Stylistyka modelu 500 jest jeszcze bardziej zauważalna w unowocześnionej wersji, w której 40% stanowią nowe podzespoły. Projektanci podkreślili charakterystyczny rys rodziny modelu, uwypuklając jego zasadnicze cechy stylistyczne i nadając mu wyjątkowy wygląd. Model 500L z powodzeniem łączy w sobie najlepszą w tej klasie wszechstronność z cechami i funkcjami, które prawdziwie wyróżniają serię 500. Samo to wystarczy, by powstał model unikatowy. Zachowano przy tym jednak typowy styl serii 500: 500L prócz wszystkich cech stylistycznych i wyjątkowości serii 500 może się pochwalić przestronnością oraz funkcjonalnością minivana. Ulice miast na całym świecie to naturalne środowisko dla kultowego Fiata. Model 500L skupia w sobie legendarny kompaktowy styl oraz wygląd crossovera w nowej wersji Cross. Dzięki selektorowi trybu jazdy można wybrać trzy różne tryby reakcji w zależności od stylu jazdy i warunków na drodze: Normal, Traction+ i Gravity Control. Każdy, kto zdecyduje się na jazdę nowym modelem 500L, czy to na ulicach, czy w terenie, ma tę samą, niezwykle aktualną potrzebę: stałej łączności, by podzielić się wrażeniami z podróży, utrzymać kontakt ze światem, posłuchać ulubionej muzyki oraz bieżących wiadomości o sytuacji na drogach i pogodzie. W modelu 500L możliwe jest nawet więcej bez zdejmowania rąk z kierownicy i odrywania wzroku od jezdni dzięki systemowi UconnectTM HD Live z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, integracji z funkcją Apple Car Play i zgodności z systemem Android AutoTM.
Wersja Cross nadaje zupełnie nowy wymiar modelowi 500L.Oprócz selektora trybów jazdy charakter samochodu przeznaczonego dla miłośników przygód, odnajdziemy w specjalnym wyposażeniu, wyższym o 25 mm prześwicie oraz detalach stylistycznych zapewniających prawdziwie crossoverovy wygląd: nowym kształcie zderzaków, nowych osłonach bocznych oraz nowych przednich i tylnych płytach osłonowych. Wersji Cross towarzyszą prawdziwie miejskie wersje, Urban i Wagon, w której wszechstronność sięgnęła zenitu dzięki siedmiu siedzeniom pozwalającym na dowolną zmianę przestrzeni bagażowej.
Nie są to po prostu trzy wersje. Każda z nich ma odrębny charakter, stworzony, by uprzyjemnić jazdę kierowcom o odmiennych upodobaniach i różnych potrzebach. Każdą z wersji wyposażono w niezrównane funkcje bezpieczeństwa, np. Autonomous City Brake, automatyczny system hamowania podczas jazdy po mieście przy szybkości poniżej 30 km/h, oraz największy bagażnik w tej klasie. Konfigurowanie wewnętrznego wyposażenia jest także wyjątkowo elastyczne. Klienci mogą stworzyć do 1500 wariantów. Specjalne pakiety, opracowywane na miejscu, również zapewniają każdemu Klientowi możliwość podkreślenia stylu i zwiększenia łączności, podniesienia wygody oraz bezpieczeństwa jego własnego 500L. Model 500L obejmuje samochody wyposażone w silniki zasilane benzyną, gazem LPG, metanem lub olejem napędowym, o mocy do 120 KM oraz w pięcio- lub sześciobiegowe przekładnie manualne, bądź automatyczną Dualogic.

Jeszcze bardziej wyrazista stylistyka.
Projektanci podkreślili charakterystyczny rys rodziny nowego modelu 500L, uwypuklając jego zasadnicze cechy stylistyczne. Stylistyka nadwozia obejmuje wszystkie elementy, które przez lata charakteryzowały ten model, od kultowego prekursora z lat 50., nadając mu jeszcze większą wyrazistość. Najbardziej widocznym odniesieniem do wcześniejszych modeli jest „emblemat z poziomymi paskami” na występie w kształcie trapezu, wciąż okrągłe górne światła przednie z chromowanymi elementami, o dynamicznym wyglądzie, oraz dolny panel LED-owych świateł do jazdy dziennej, kształtem nawiązujących do dwóch „zer” w symbolu 500. Dzięki temu stylistycznie dopracowanemu detalowi nowy model 500L można zidentyfikować nawet w nocy. Niezwykle atrakcyjny, elegancki wygląd samochód zyskuje przez wyposażenie go w przedni zderzak z charakterystycznym trapezowym wycięciem oraz chromowanym, trójwymiarowym dolnym grillem z nabijanymi „kolcami”. Jednocześnie chromowane listwy przyciągają wzrok do nadkoli, przekonując o wytrzymałości i wyjątkowości. Dzięki tym zmianom przód modelu 500L jeszcze bardziej rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. Z tyłu zasadniczymi elementami są chromowane wstawki, podkreślające charakterystyczny rys rodziny modelu, i poziome wycięcia, uwypuklające obecność i widoczność samochodu na drodze. Światła przeciwmgłowe i światła cofania są umieszczone pod zderzakiem. Zmiana jest bardziej funkcjonalna niż jedynie stylistyczna i zwiększa efektywność poszczególnych świateł.
Nowy Fiat 500L jest dostępny w dziesięciu pastelowych i metalicznych kolorach, z trzema rodzajami dachu: w kolorze nadwozia, błyszczący czarno-biały lub matowo czarny. Klienci mają łącznie do wyboru co najmniej 37 kombinacji kolorów. Dostępne kolory to: nowy Bellagio Blue, Sicilian Orange i Donatello Bronze, Ice-Cream White, Sorrento Yellow, Cinema Black, Fashion Grey, Maestro Grey, Tuscan Green i Passion Red.

Unikalne połączenie przestronności i wyrafinowania.
Również wnętrza są całkowicie nowe, poczynając od wzornictwa deski rozdzielczej. Ogólny efekt jest bardziej zaawansowany technologicznie i jeszcze bardziej kultowy, o czym zaświadcza wyrazista sygnatura „500″ na desce rozdzielczej. Przestrzeń pasażerska jest w ogólności komfortowa, wygodna, uniwersalna i wypełniona światłem, z bogactwem drobiazgowo dopracowanych detali i elementów wyróżniających model 500. Łączy ona w sobie pełny zestaw najnowocześniejszego wyposażenia ze stylistyką powstałą z inspiracji klasycznym modelem 500. Przestrzeń za wielofunkcyjną kierownicą o zmodyfikowanej stylistyce, wzbogaconej teraz o chromowane akcenty, ma unowocześnioną stylistykę z dwoma okrągłymi zegarami (obrotomierzem i prędkościomierzem) umieszczonymi po obu stronach kolorowego wyświetlacza o przekątnej 3,5 cala. Doskonałe połączenie nowej kierownicy z deską rozdzielczą poprawia widoczność tablicy wskaźników, dodatkowo polepszoną dzięki podświetlaniu na biało. Zaletą dla kierowcy jest również innowacyjny kolorowy cyfrowy wyświetlacz TFT, na którym wyświetlany jest pełny zestaw przydatnych informacji. Ponadto nowy model 500L uwidocznia innowacyjną koncepcję przeszklenia ze wszystkich stron, co podkreśla poczucie dominacji na drodze i łatwość parkowania, a ponadto zapewnia najlepszą w tej klasie widoczność zawdzięczaną przeszklonemu słupkowi A. Ogromny przeszklony dach o powierzchni 1,5 metra kwadratowego jeszcze bardziej rozświetla przestrzeń pasażerską. Panoramiczny dach Fiata 500L, dostępny w wersji zamontowanej na stałe lub otwieranej elektrycznie, zapewnia kierowcy i pasażerom możliwość podziwiania światła i poczucia wolności, jaką oferuje wielka przeszklona powierzchnia.
O ile górna część deski rozdzielczej stanowi wyraz odświeżonego wyglądu, o tyle jej dół oferuje pełnię wygody nowych, większych schowków oraz wprowadzenie nowych, komfortowych funkcji w rodzaju środkowego podłokietnika. Dźwignia zmiany biegów o zmienionej konstrukcji została umieszczona wyżej, aby zwiększyć komfort prowadzenia; zdobi ją obecnie logo „500″. Każda wersja ma własny charakter: pakiet wyposażenia wnętrza Popstar wyraża młodą, funkcjonalną i praktyczną stronę modelu, z pasem deski rozdzielczej w kolorze nadwozia, czarnymi siedzeniami z tapicerką z tkaniny, centralnym pasem w tonacji denim oraz białymi winylowymi wstawkami z wytłoczonym logo „500″. Podłokietniki z miękkiej czarnej tkaniny zwiększają poziom komfortu paneli drzwi. Pas deski rozdzielczej jest w kolorze nadwozia. Pakiet wyposażenia wnętrza Lounge wyraża nowoczesność i elegancję. W standardzie zastosowano ekskluzywną deskę rozdzielczą z systemem informacyjno-multimedialnym UconnectTM HD Live wyposażonym w 7-calowy ekran dotykowy. Do tego dochodzą chromowane dodatki. Klient ma możliwość wyboru chłodniejszych lub cieplejszych barw, którym zawsze towarzyszy materiał ze splotem w romby i z podwójnymi szwami. Zagłówki i podłokietniki są wykonane z czarnego winylu. Deska rozdzielcza jest wykończona tkaniną techniczną w kolorze foteli. Wersja Cross to wyraz sportowej duszy oraz pełni ducha przygody tego samochodu: 7-calowy wyświetlacz, czarne wnętrze przygotowane na każdą ewentualność, siedzenia obite tkaniną oraz tytanowo-winylowe wstawki z logo „500″. W pakietach wyposażenia Urban i Wagon Lounge oraz w wersji Cross dostępne są również za dopłatą szare lub czarne siedzenia skórzane. Przestrzeń wewnętrzna jest jedną z najlepszych swojej klasie dzięki ogromnej długości kabiny pasażerskiej. Objętość bagażnika przy rozłożonych tylnych siedzeniach wynosi 455 litrów w wersji Urban i Cross oraz 638 litrów w wersji Wagon (416 litrów w wersji siedmiomiejscowej). Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność wzrasta do 1480 litrów w wersji Urban i Cross oraz 1784 litrów w wersji Wagon.

Technologia crossover poszerza horyzonty.
Bardziej przygodowy charakter modelu 500L reprezentuje wersja Cross. Ma ona wyjątkowy wygląd auta typu crossover z nowymi zderzakami i osłoną podwozia, nowymi 17-calowymi kołami z dwukolorowym wzorem w romby oraz masywną kratką chłodnicy, co nadaje samochodowi sportowy i „męski” wygląd. W standardzie zwiększono prześwit o 25 mm i dodano nowy przełącznik wyboru trybu jazdy. Obracając pokrętłem w konsoli środkowej, kierowca ma do wyboru trzy różne tryby reagowania pojazdu w zależności od stylu jazdy i warunków panujących na drodze: Normal, Traction+ i Gravity Control. Tryb Normal jest trybem działającym domyślnie i zapewniającym wygodne, bezpieczne podróżowanie w zwykłych warunkach. Tryb Traction+, który można uaktywnić przy prędkości poniżej 30 km/h, ułatwia ruszanie samochodem na śliskiej nawierzchni pokrytej śniegiem, lodem lub błotem. Zapewnia on optymalne przekazywanie momentu obrotowego na oś przednią poprzez hamowanie koła o mniejszej przyczepności do podłoża i przenoszenie momentu obrotowego na koło o lepszej przyczepności. Tryb Gravity Control utrzymuje stałą prędkość przy zjeździe ze stromego wzniesienia. Można go włączyć przy aktywnej funkcji Traction+. Wybrany tryb jest wyświetlany na ekranie TFT.

Bezpieczeństwo i wygoda.
Charakter Cross nie jest jedynym pozwalającym korzystać z istotnych funkcji technologicznych. We wszystkich wersjach zaoferowano funkcje zaprojektowane z myślą o lepszym prowadzeniu, wygodzie i bezpieczeństwie. Pierwszą i najważniejszą jest niezwykle przydatna funkcja samoczynnego hamulca miejskiego – Autonomous City Brake. System wspomagający prowadzenie samochodu korzysta z czujnika laserowego umieszczonego w górnej części przedniej szyby i monitorującego pozycję poprzedzającego samochodu. Podczas jazdy z prędkością poniżej 30 km/h system automatycznie hamuje nowego Fiata 500L, jeśli potencjalna kolizja jest nieuchronna.
Innymi ważnymi elementami wyposażenia są: lusterko do nadzoru dzieci, pozwalające obserwować pasażerów na tylnych siedzeniach oraz światła do jazdy dziennej i światła postojowe w technologii LED, które nie tylko podkreślają styl modelu 500 swoim wzornictwem, ale też zapewniają doskonałą widoczność. Oprócz elektrycznej regulacji i podgrzewania, boczne lusterka można doposażyć w funkcję składania oraz światła oświetlające obszar wokół samochodu w ciemności.
Poprawiono również oświetlenie kabiny pasażerskiej poprzez zastosowanie nastrojowego oświetlenia w podstawie konsoli środkowej, na tunelu środkowym oraz przy drzwiach. Równie nowoczesna jest kamera cofania, wyróżniająca się lepszą rozdzielczością w warunkach niedostatecznego oświetlenia i wyświetlaniem aktywnych linii siatki ułatwiających parkowanie (dostępne od ostatniego kwartału bieżącego roku).

Trzy tożsamości: Cross, Urban i Wagon.
Nowy model 500L Cross ma wyjątkowy wygląd auta typu crossover z nowymi zderzakami i osłoną podwozia, nowymi 17-calowymi kołami z dwukolorowym wzorem w romby oraz masywną kratką chłodnicy, co nadaje samochodowi sportowy i „męski” wygląd. Ma on charakter i fizjonomię crossovera, wyróżniając się nowym przełącznikiem trybu jazdy oraz nowym systemem UconnectTM HD Live z 7-calowym ekranem dotykowym.
Model 500L Cross ma długość 4,28 m przy rozstawie osi 2,61 m. Jego szerokość wynosi 1,80 m, a wysokość 1,68 m.
Miejska dusza modelu 500L znajduje swój wyraz w wersji Urban, dostępnej z pakietami wyposażenia wnętrza Popstar i Lounge. To uosobienie stylowej wielkomiejskiej motoryzacji. Samochód zapewnia mnóstwo miejsca do efektywnego, wygodnego użytkowania i świetnie prowadzi się w mieście, dzięki czemu zaspokaja rzeczywiste potrzeby codziennej mobilności. Wersja ta jest również oferowana z pakietem wyposażenia Business przeznaczonym specjalnie dla użytkowników zawodowych i flotowych. Model 500L Urban ma długość 4,24 m, rozstaw osi 2,61 m, szerokość 1,78 m i wysokość 1,66 cm.
Pakiet wyposażenia wnętrza Popstar, dostępny również w nowym kolorze Bellagio Blue, ma jeszcze bogatszy zestaw standardowych funkcji, w szczególności: ABS, ESP, 6 poduszek powietrznych, klimatyzację, tempomat, wielofunkcyjną kierownicę technoleather, elektrycznie regulowane i podgrzewane boczne lusterka, kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 3,5 cala, radioodbiornik UconnectTM z funkcją Bluetooth i sterowaniem głosowym, tylną kanapę dzieloną w stosunku 60/40 oraz światła do jazdy dziennej. Jeszcze bardziej luksusowy jest pakiet wyposażenia Lounge z siedzeniami o zróżnicowanej tapicerce, pasem deski rozdzielczej wykończonym włóknem technicznym, automatyczną klimatyzacją dwustrefową oraz standardowymi elementami w rodzaju stałego przeszklonego dachu, chromowanych wstawek, reflektorów przeciwmgłowych, systemu UconnectTM HD Live z 7-calowym ekranem dotykowym, kół z 16-calowymi obręczami ze stopów lekkich, czujników deszczu i zmierzchu oraz systemu utrzymania porządku w bagażniku.
Wersja Wagon, dostępna również w konfiguracji z siedmioma siedzeniami, stanowi idealne rozwiązanie w zakresie połączenia przestrzeni i wszechstronności z niepowtarzalnością i charakterem stylu Fiata 500. Dostępne są pakiety wyposażenia wnętrza Popstar i Lounge. Model 500L Wagon to najbardziej kompaktowy siedmiomiejscowy samochód na rynku: jego długość to 4,38 metra.
Również i dla tego modelu dostępny jest charakterystyczny zakres indywidualnego doboru opcji, właściwy dla Fiata 500. Specjalnie opracowane, ekskluzywne pakiety są dostępne dla każdej wersji, co pozwala indywidualnie dostosować model 500L poprzez udoskonalenie jego funkcji stylu, łączności, wygody i bezpieczeństwa, w cenie niższej niż w przypadku zakupu poszczególnych akcesoriów oddzielnie. Dostępne pakiety to: City, Comfort, Connect, Safety, Style i Style Plus.
Do poszczególnych tożsamości modelu dobrano silniki najodpowiedniejsze dla określonych potrzeb Klientów. Seria silników benzynowych obejmuje jednostki o pojemności 1.4 litra 16V i mocy 95 KM, 1.4 litra 16V TJet o mocy 120 KM oraz 0,9-litrowy silnik TwinAir o mocy 105 KM. Ofertę uzupełnia dwupaliwowy silnik na benzynę i LPG 1,4 litra TJet o mocy 120 KM oraz dwupaliwowy silnik na benzynę i metan 0,9 litra TwinAir o mocy 85 KM. W ofercie są także dwa silniki wysokoprężne: 1,3 l 16V MultiJet o mocy 95 KM, dostępny także z przekładnią Dualogic oraz 1,6 l 16V MultiJet o mocy 120 KM. Wszystkie silniki spełniają normę Euro 6, z powodzeniem łącząc znakomite osiągi z niskim zużyciem paliwa.

Wyposażenie Mopar do nowego modelu 500L.
Firma Mopar oferuje kolekcję złożoną z dziewięćdziesięciu dwóch akcesoriów zwiększających wszechstronność pojazdu, optymalizujących jego właściwości funkcjonalne i ładunkowe, które i bez tego są wiodące w tej kategorii, spełniających potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i ochrony u rodzin z dziećmi oraz pozwalających indywidualnie kształtować wygląd i detale nowego Fiata 500L.
Dostępne są rozwiązania do aranżacji przestrzeni bagażowej i zwiększenia możliwości transportowych, idące w ślad za wszechstronnością modelu, do których zaliczają się: ochraniacze, siatki i elementy do organizowania ładunku. Firma Mopar stworzyła również bagażniki na rowery, deski surfingowe i narty oraz bagażniki dachowe, które można łatwo zainstalować na stelażach dachowych, aby móc zabrać ze sobą wszystko, co niezbędne do uprawiania ulubionego hobby. Praktycznymi i wygodnymi rozwiązaniami są wieszaki na ubrania i stoliki, które można zamocować do zagłówków, ochraniacze pleców na siedzenia, organizer na przednie siedzenie z wieloma kieszeniami oraz uchwyt na tablet.
Mopar oferuje też innowacyjny filtr kabinowy z funkcjami antyalergicznymi. Dzięki zbadaniu właściwości polifenoli nowy filtr pozwala obniżać zawartość alergenów w przestrzeni pasażerskiej. To świadectwo troski marki o potrzeby Klientów, w tym o zdrowie i dobre samopoczucie.
I wreszcie, dzięki akcesoriom Mopar, Fiat 500L staje się idealnym wyborem dla rodzin ze zwierzętami, dzięki ofercie przydatnych akcesoriów pozwalających na bezpieczną i wygodą podróż z czworonożnymi przyjaciółmi. W ich skład wchodzi: poręczna, wyjmowana i zmywana tacka do ochrony bagażnika, ochraniacz bagażowy na tylny zderzak, sztywna siatka oddzielająca, osłony przeciwsłoneczne na tylne szyby oraz wygodna skrzynka na tylne siedzenie.

Mopar Vehicle Protection: większa pewność, więcej wolności, większa wartość również dla Fiata 500L.
Program Mopar Vehicle Protection zapewnia, że serwis jest prowadzony przez specjalistów o wysokich kwalifikacjach w centrach serwisowych FCA, z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu i narzędzi oraz oryginalnych części zamiennych. Oferta Mopar obejmuje szeroki wybór elastycznych form przedłużonej gwarancji i planów serwisowania. W każdym z planów dostępne są różne opcje, jeśli chodzi o czas i przebieg samochodu, ponieważ zostały one przygotowane z myślą o różnych wymaganiach poszczególnych Klientów. Ich celem jest zapewnienie, by pojazd przez długi czas funkcjonował z maksymalną efektywnością. Dostępna jest dodatkowa gwarancja MAXIMUM CARE oraz pakiet serwisowy EASY CARE. Na premierę Fiata 500L przygotowany został nowy pakiet, obejmujący odkażanie klimatyzacji i wymianę na specjalny nowy filtr przeciw pyłkom i innym alergenom.

Więcej łączności niż kiedykolwiek.
Jeszcze ciekawsze wiadomości dotyczą debiutu nowych zaawansowanych systemów integracji nowego Fiata 500L ze smartfonem. Obecnie dostęp do najważniejszych aplikacji na smartfonie jest możliwy bezpośrednio na wbudowanym w deskę rozdzielczą 7-calowym ekranie dotykowym wysokiej rozdzielczości systemu UconnectTM HD Live. System jest również dostępny z integracją z serwisem Apple Car Play, jak również jest kompatybilny z Android AutoTM.
System UconnectTM nowej generacji jest również wyposażony w interfejs systemu głośnomówiącego Bluetooth, funkcję strumieniowej transmisji audio, czytnik tekstu i system rozpoznawania mowy, porty AUX i USB z integracją z odtwarzaczem iPod, elementy obsługi w kierownicy oraz, na zamówienie, kamerę cofania oraz nowy wbudowany system nawigacji TomTom 3D. Usługi UconnectTM LIVE pozwalają zachować łączność. Pobierz darmową aplikację UconnectTM LIVE z serwisu App Store lub Google Play Store na swój smartfon: aplikacja UconnectTM LIVE oferuje strumieniową transmisję dźwięku w serwisach Deezer i TuneIn, wiadomości z serwisu Reuters oraz połączenie z nawigacją TomTom LIVE. Do tego możesz pozostać w kontakcie ze znajomymi poprzez serwisy Facebook Check-in i Twitter. Możesz również korzystać z funkcji oszczędności, ekologiczności i monitorowania, jeśli zdecydujesz się udać w podróż z aplikacjami eco:Drive i my:Car.
Jak już wspomniano, system UconnectTM współpracuje z Apple CarPlay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a w samochodzie. System doskonale integruje iPhone’a z wyświetlaczem i własnymi elementami obsługi samochodu, co pozwala użytkownikom wykonywać połączenia, odtwarzać ulubioną muzykę, wysyłać i odbierać wiadomości, otrzymywać wskazówki nawigacji optymalne pod kątem sytuacji na drodze, a przede wszystkim: skupiać się na prowadzeniu samochodu.
Android Auto przekazuje kierowcy użyteczne informacje zorganizowane w postaci prostych ekranów, wyświetlanych tylko w razie potrzeby. Funkcja pozwala na dostęp do usługi Google Maps z nawigacją sterowaną głosem, informacjami drogowymi przekazywanymi w czasie rzeczywistym i prowadzeniem po właściwym pasie ruchu oraz do Google Play Music i innych serwisów muzycznych. Użytkownik może nawiązywać i odbierać połączenia oraz wysyłać wiadomości i bez zdejmowania rąk z kierownicy i odrywania wzroku od jezdni. Android Auto, Google Play i Google Maps są znakami towarowymi firmy Google Inc.
Model 500L można doposażyć w system BeatsAudioTM o całkowitej mocy 520 W, na którą składają się dwa głośniki średnio-niskotonowe o mocy 80 W (o średnicy 165 mm) umieszczone w dolnej części panelu przednich drzwi, dwóch głośników wysokotonowych 40 W (o średnicy 38 mm) umieszczonych w górnej części panelu przednich drzwi, dwóch głośników szerokopasmowych o mocy 60 W (o średnicy 165 mm) umieszczonych w panelu tylnych drzwi oraz głośnika niskotonowego o mocy 80 + 80 W (o średnicy 165 mm) umieszczonego w bagażniku, co zapewnia dynamiczne, mocne brzmienie basów i maksymalizuje doznania słuchowe u miłośników wielu gatunków muzyki – od hip-hopu po soul. Obraz całości uzupełnia wzmacniacz z cyfrowym przetwarzaniem sygnałów i 8 kanałami audio, wyposażony we wbudowany, zaawansowany algorytm korekcji dźwięku, pozwalający odtwarzać pełne pasmo brzmienia, jakie artysta słyszy w studiu nagraniowym.

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X