RODO i polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Auto Diug z siedzibą w Słupsku, przy ul. Poznańskiej 74, 76-200 Słupsk, adres e-mail: biuro@autodiug.pl, tel. 59 848 99 99.

Inspektorem danych osobowych w firmie Auto Diug jest Pani Iwona Diug. Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w firmie Auto Diug to: adres korespondencyjny 76-200 Słupsk, ul. Poznańska 74, adres e-mail: biuro@autodiug.pl, tel. 59 848 99 99, formularz kontaktowy dostępny na stronie www.autodiug.pl w zakładce KONTAKT.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej. 

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych. 

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Zobowiązujemy się traktować Pani/Pana dane osobowe zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i regulacjami. Prosimy o informację, jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu, w jaki zbieramy, używamy, udostępniamy i usuwamy Państwa dane osobowe.

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X