O firmie Auto Diug

Samochody to nasza pasja...

Historia sukcesu…

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała  firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług, stąd liczne inwestycje podnoszące kwalifikacje pracowników, oraz rozbudowa infrastruktury firmy.

IMG_2775

Swoje pierwsze doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych zdobywaliśmy od roku 1992 rozpoczynając współpracę z marką Renault, a w roku 1996 podpisaliśmy z Fiat Auto Poland kontrakt handlowy na sprzedaż samochodów i części oraz świadczenia usług dla pojazdów marki Fiat i Alfa Romeo. W realizowaniu celu i zdobywaniu interesujących nas rynków od 2010 roku podjęliśmy się sprzedaży samochodów marki Honda pod nazwą Igmar AD Sp. z o.o. W karty historii firmy wpisał się również bardzo znacząco rok 2013 kiedy to w miesiącu maju, do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy nowy przestronny, i funkcjonalny obiekt dedykowany marce Honda zmieniając tym samym jego dotychczasową lokalizację. Powstały na jego terenie dział sprzedaży, serwisu oraz nowoczesna linia stacji diagnostycznej wydatnie zwiększyły zakres oferowanych przez nas usług. Idąc za ciosem, jeszcze tego samego roku rozpoczęliśmy nową inwestycję –tym razem spod znaku Hyundai-a. Nowy obiekt powstał w zaskakującym tempie 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia budowy do chwili jego otwarcia w 2015r. Nowoczesny obiekt wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Hyundai, spełnia wszystkie standardy według których marka buduje obiekty na świecie. Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz  sprzedaż części zamiennych.

Główna siedziba mieści się w Słupsku przy ulicy Poznańskiej. Bliskość obu firm pozwala na sprawną współpracę opierającą się na szerokiej i atrakcyjnej ofercie handlowej oraz usługowej.
_P1000323

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie finansowania samochodów zakupionych w naszym salonie. Służymy szerokim zakresem usług kredytowych i leasingowych będąc przedstawicielem instytucji finansowych: FCA BANK, FCA Leasing Polska Sp. z o.o., Mbank, Mleasing, BNP Paribas Bank. Ogromne doświadczenie naszych specjalistów pozwoli zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi odpowiadające Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta nasi doradcy zaproponują Państwu rozwiązanie, które będzie najlepszym z możliwych i w pełni Państwa usatysfakcjonuje.

Podejmując z nami współpracę mogą Państwo liczyć na kompleksową opiekę sprzedażną i posprzedażną. Dzięki połączeniu w jednej strukturze blacharni, lakierni oraz rzeczoznawców i fachowców od współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi stworzyliśmy jednostkę – Biuro Likwidacji Szkód – która posiada uprawnienia do samolikwidacji szkód w największych towarzystwach ubezpieczeniowych. Oznacza to, że wszystkie formalności związane ze zgłoszeniem szkody, oględzinami uszkodzonego pojazdu oraz dokumentacją techniczną wykonywane są przez naszych pracowników. Pozwala to na znaczne zaoszczędzenie czasu i zapewnienie Państwu poczucia, że od chwili zawarcia ubezpieczenia w naszej firmie są Państwo pod pełną opieka. Dzięki współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi Compensa, PZU, Warta, Hestia oraz Generali, mamy możliwość zaproponowania Państwu zróżnicowanych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych pozwalających idealnie dopasować ofertę do Państwa potrzeb.
P1000293

W naszych nowocześnie wyposażonych autoryzowanych serwisach mogą Państwo dokonać wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych posiadanych pojazdów oraz zasięgnąć fachowej porady w zakresie ich eksploatacji. Łączymy w sobie doświadczenie i profesjonalizm wynikające z nieprzerwanej 30-letniej działalności w branży samochodowej. Nasze serwisy oferują szeroki wachlarz usług mechanicznych, elektrycznych, blacharskich i lakierniczych zarówno samochodów marek dostępnych w naszych salonach jak i pozostałych. Przeszkolony personel techniczny, korzystając ze specjalistycznego oprzyrządowania zapewni niezawodność Państwa samochodu na wiele lat. Jakość wykonywanych usług weryfikowana jest dodatkowo przez nadzór i każdorazową kontrolę audytorów zewnętrznych. Klienci na czas naprawy mogą skorzystać z aut zastępczych.

Wszelkie naprawy oferowanych przez nasz multisalon marek samochodów, wykonujemy na bazie oryginalnych części zamiennych. Zwracając uwagę na sprawność i szybkość wykonywanych prac serwisowych posiadamy bogato zaopatrzony dział części zamiennych, który na bieżąco kontroluje ich dostawy i uzupełnia stany magazynowe. Dla naszych Klientów prowadzimy także sprzedaż detaliczną i hurtową części i akcesoriów.
P1000387

Po ponad 30 latach obecności w branży motoryzacyjnej, wciąż jesteśmy rozwijającą się i rozpoznawalną firmą. W naszym dorobku znalazło się wiele dokonań w działalności gospodarczej, które zostały uznane licznie przyznanymi nagrodami i certyfikatami. Dostrzeżenie i docenienie naszego profesjonalizmu działań w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wysokich kwalifikacji merytorycznych i zawodowych naszych pracowników, gwarantowanej jakości usług serwisowych, dbałości o klienta czy wzorcowego systemu zarządzania naszą firmą, zachęcają nas i motywują do dalszych działań i podejmowania kolejnych nowych wyzwań. Sukces naszej firmy to rozbudowana infrastruktura techniczna oraz profesjonalny i dobrze wyszkolony zespół pracowników, który będziecie mieli Państwo okazje spotkać osobiście.
P1000400

CO NAS WYRÓŻNIA

 • szeroki wybór pośród wielu marek
 • atrakcyjne ceny
 • jakość obsługi i profesjonalizm
 • już 20 000 sprzedanych samochodów
 • ponad 150 000 naprawionych samochodów
 • ponad 40-letnie doświadczenie
 • kompleksowość oferty

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 • Odkrycie Roku – Laur Klienta w kat. usługi leasingowe – 2014 rok
 • Wiodący Partner Fiat Bank Polska SA – 2010 rok
 • Lider Rynku marki Fiat – rok 2009
 • Najlepszy Partner Generali TU S.A. – 2006 r.

AKTUALNOŚCI

OPINIE KLIENTÓW

 • Zgłaszane przeze mnie usterki w samochodzie zawsze zostają usunięte. Zawsze po wizycie w serwisie Auto Diug wracam z uśmiechem na twarzy. Bardzo miła obsługa.Katarzyna I.
 • Same superlatywy mogę mówić o Multisalonie Auto Diug. Miła obsługa klienta w stacji serwisowej i całym salonie.Ryszard M.
 • Bardzo zadowolona z usług firmy Auto Diug. Pracują bardzo mili ludzie, wymiana opon przebiegła sprawnie i szybko.Maria G.
 • Zadowolony z usług serwisowych, tylko u was serwisuje swoj samochod.Marian M.
 • Jestem zadowoly z usług. Gdy mam uwagi, mówię o nich od razu.Ariel S.
 • Jestem wiernym Klientem od wielu lat. Super firma nie mam zamiaru zmieniać.Mikołaj R.

POSIADAMY AUTORYZACJE MAREK

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X