O nas

Auto Diug

Firma Rodzinna Od 40 lat Na Rynku

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała  firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług, stąd liczne inwestycje podnoszące kwalifikacje pracowników, oraz rozbudowa infrastruktury firmy.

Po ponad 40 latach obecności w branży motoryzacyjnej, wciąż jesteśmy rozwijającą się i rozpoznawalną firmą.

W naszym dorobku znalazło się wiele dokonań w działalności gospodarczej, które zostały uznane licznie przyznanymi nagrodami i certyfikatami. Dostrzeżenie i docenienie naszego profesjonalizmu działań w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wysokich kwalifikacji merytorycznych i zawodowych naszych pracowników, gwarantowanej jakości usług serwisowych, dbałości o klienta czy wzorcowego systemu zarządzania naszą firmą, zachęcają nas i motywują do dalszych działań i podejmowania kolejnych nowych wyzwań.

Obserwuj nas

Najwyższy wskaźnik
zadowolenia klienta
w regionie

"
Jakość obsługi jest dla nas najważniejszym priorytetem

Przekonaj się!

0 +

Lat

W Branży

0
Specjalistów
0 +
Sprzedanych samochodów
0
Marki

Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszym doradcą i dowiedz się więcej o ofercie nowych samochodów w Auto Diug.

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług
Copyright © 2022 Auto Diug