OFERTA PRACY PRACOWNIK MAGAZYNU CZĘŚCI

2023-02-20

Firma Auto Diug – Autoryzowana Stacja ASO w związku z rozszerzeniem swojej działalności o markę OPEL zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu części

Zadania:

  •  przestrzeganie procedur magazynowych – przyjmowanie, ewidencja i wydawanie towarów,
  • obsługa klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych,
  • przyjmowanie zamówień na części zamienne,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • prowadzenie bazy klientów oraz opieka nad stałymi klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych firmy z dziedziny części zamiennych,
  • współpraca z działem serwisu sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części

Wymagania:

  • znajomość budowy pojazdów,
  • prawo jazdy kat. B.
  • biegła obsługa komputera
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • uczciwość, sumienność, zaangażowanie, systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dążenie do realizacji powierzonych celów,

 Oferujemy:

  • prace w autoryzowanym serwisie mechanicznym w godzinach 08:00- 16:00
  • specjalistyczne, nowoczesne narzędzia do pracy.
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe.
  • prace w przyjaznym zespole.
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • wynagrodzenie + system premiowania.
  • możliwość ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenia na życie, karta Multisport.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ) z dopiskiem „Pracownik magazynu części” lub złożenie ich osobiście w siedzibie Sekretariatu firmy w Słupsku przy ul. Poznańskiej 74.

Wynagrodzenie uzależnione jest od profilu, formy współpracy/ zatrudnienia, wiedzy  i doświadczenia kandydata.

Kategorie

Ostatnie Aktualności

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług