AUTO DIUG Lejdis II edycja już 14 kwietnia!

Logo II Auto Diug LejdisPróby sprawnościowe z parkowaniem, jazda na trolejach, zmiana koła na czas, konkurs wiedzy o motoryzacji czy chociażby malowanie oka podczas jazdy samochodem – to tylko niektóre konkurencje, z którymi w sobotę 14 kwietnia, zmierzą się uczestniczki II amatorskiego rajdu kobiet AUTO DIUG Lejdis.

Rok temu Panie rywalizowały w pierwszej edycji rajdu. Po liczbie załóg biorących udział w rajdzie widać, że kobiety bardzo polubiły tę formy zabawy z domieszką rywalizacji. Dlatego tez postanowiliśmy ponownie zaprosić wszystkie Panie na II amatorski rajd kobiet Auto Diug Lejdis.

Nasz rajd to rywalizacja, ale i integracja w kobiecym gronie. To również nauka i promocja zasad bezpieczeństwa na drodze. Udział w imprezie – oprócz dobrej zabawy – sprzyja poprawieniu sprawności prowadzenia samochodu. Pozwala również zdobyć nowe umiejętności. Zależy nam, by na przekór stereotypom pokazać, że kobiety są świetnymi kierowcami – wyjaśnia organizatorka imprezy Pani Iwona Diug.

Konkurencje przygotowywane przez organizatorów odbędą się w czterech słupskich lokalizacjach (na chwile obecną trwa ich ustalanie) a sam rajd wystartuje spod salonu Auto Diug.

W imprezie może wziąć udział 30 załóg. Załogę tworzyć będą kierowca i pilot – gdzie kierowcą musi być kobieta, nie posiadająca licencji rajdowej, natomiast pilotem może być mąż, partner lub przyjaciółka uczestniczki. Na pokład auta zespół może zabrać dodatkowo dwóch pasażerów. Event rozpoczniemy uroczystą odprawą w salonie Auto Diug, skąd wyruszy pierwsza załoga rajdu.  Drużyny będą miały do pokonania trasę wyznaczoną na terenie Słupska, z przygotowanymi po drodze zadaniami typowo kobiecymi oraz sportowymi konkurencjami motoryzacyjnymi. Będą musiały wykazać się wiedza motoryzacyjną  a także znajomością oferty salonu Auto Diug. Zawodniczki zmierza się łącznie z kilkoma konkurencjami punktowanymi, a w przerwach między nimi wezmą udział w ciekawych zajęciach dodatkowych. Konkurencje czekające na uczestniczki to jazda na trolejach, jazda w alkogoglach, test Stewarda i wiele innych konkurencji niespodzianek niekoniecznie związanych z motoryzacją. Trasa rajdu zostanie opisana w Roadbooku (profesjonalnej rajdowej książce drogowej). Nad prawidłowym wykonaniem konkurencji czuwać będą profesjonalni licencjonowani sędziowie rajdowi. Odcinki pomiędzy punktami pokonywane będą prywatnymi samochodami, oznakowanymi numerami startowymi z logotypami rajdu oraz partnerów imprezy, natomiast pojazdy do konkurencji specjalnych zapewnione zostaną przez nasz salon i będą to specjalnie na tę okazję przygotowane najnowsze modele samochodów dostępnych w ofercie salonu Auto Diug.

Bazą zawodów będzie siedziba salonu Auto Diug. To tutaj Panie będą mogły odpocząć i odprężyć się w przerwach miedzy kolejnymi konkurencjami. Żeby jednak nie było zbyt nudno, uczestniczki wezmą udział w zajęciach towarzyszących np. poradach kosmetycznych, poradach na temat zdrowego odżywiania, nauce tańca lub innych równie ciekawych zajęciach. Całodniowa impreza zakończy się około godz. 18.00.  Dodatkowo po zakończeniu odbędzie się piknik , podczas rajdowe dziewczyny będą mogły się zintegrować i podzielić wrażeniami.

Rajd odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku.

Zapisy do rajdu rozpoczną się od 3 kwietnia i trwać będą do godziny 10.00 do dnia 14 kwietnia br. Karty zgłoszeniowe dostępne będą w Salonie Auto Diug oraz na stronie internetowej www.autodiug.pl.

KARTA ZGŁOSZENIA [pobierz…]

REGULAMIN II edycji amatorskiego rajdu kobiet [pobierz…]

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X