Części zamienne

Naprawy twojego pojazdu

Autoryzowane Części Zamienne

Nasz dział części zamiennych oferuje sprzedaż części zamiennych i oryginalnych do dedykowanych marek koncernu Stelanntis. Wysoka jakość i idealne dopasowanie części to bezawaryjna eksploatacja w kolejnych latach użytkowania samochodu. Do dyspozycji klientów są nasi wyspecjalizowani pracownicy służący swoją radą podczas wyboru części i akcesoriów. Wszystkie dostępne u nas produkty są w pełni bezpieczne i homologowane do sprzedaży na rynku polskim.

Gwarancja jakości

Oryginalne Akcesoria

Współczesny kierowca poza fabrycznym wyposażeniem samochodu potrzebuje szeregu dodatkowych akcesoriów, ułatwiających bieżącą eksploatację samochodu, utrzymanie jego czystości oraz umożliwiających dostosowanie auta do własnych indywidualnych potrzeb. 

 

W standardowej ofercie posiadamy między inymi akumulatory, bezpieczniki, zarówki, pióra wycieraczek, dywaniki, płyny do szyb, kołpaki, pokrowce na siedzenia, felgi, bagażniki rowerowe, czujniki i kamery cofania, haki holownicze, nawigacje i zestawy głośnomówiące.

Potrzebujesz pomocy?

Porozmawiaj z naszym doradcą i dowiedz się więcej o ofercie części zamiennych i akcesoriów w Auto Diug.

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług
Copyright © 2022 Auto Diug