6 lipca br., świętujemy urodziny modelu „500”, wyjątkową, jednodniową akcją promocyjną Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś – zapłać w styczniu 2018 roku”.

170629_F_500_Urodziny_01Sto lat, buon compleanno, happy birthday! Kultowy Fiat 500, ikona motoryzacji i ulubiony model w segmencie aut miejskich na całym świecie, kończy 60 lat.
Z tej okazji marka Fiat zaprasza w dniu 6 lipca br. do Salonów sprzedaży na akcję promocyjną, podczas której Klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty: „Wyjedź dziś – zapłać w styczniu 2018 roku”.

Tylko w czwartek, 6 lipca, Salony Fiata, FCA-Group Bank Polska S.A., udzielający promocyjnego finansowania oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o., wydłużą czas pracy do godziny 24.00, a promocja Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś – zapłać w styczniu 2018 roku” obejmie wszystkie osobowe modele Fiata. Tego dnia Klienci będą mogli nabyć nowe Fiaty bez opłaty wstępnej, a pierwszą ratę zapłacą dopiero w 2018 roku. Oznacza to, że osoby, które planują zakup samochodu dopiero w przyszłym roku, mogą przyspieszyć swoje decyzje zakupowe, nie ponosząc z tego tytułu dodatkowych kosztów. Ale to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo, tego dnia na odwiedzających Salony Fiata będzie czekać wyjątkowa niespodzianka – swoją polską premierę będzie miał minivan 500L w nowej odsłonie.

Fiat 500 to dużo więcej niż tylko samochód: w ciągu 60 lat stał się prawdziwą ikoną. W dniu premiery w 1957 roku w Turynie zyskał status symbolu włoskiego stylu, który przez dziesiątki lat nigdy nie wyszedł z mody i jest ciągle „na fali”. Na przestrzeni lat zdobył serca miłośników piękna i oryginalności, sprzedając się w imponującej liczbie ponad 6 000 000 egzemplarzy na przeszło stu rynkach krajów świata. Tym większą dumą napawa fakt, że to małe, wielkie samochodowe dzieło Fiata od 10 lat jest produkowane w Polsce, w tyskiej fabryce marki uhonorowanej tytułem Gold Level WCM (World Class Manufacturing).

Fiat celebruje urodziny „500″ akcją promocyjną Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś – zapłać w 2018 roku”. W ramach tej akcji 6 lipca, od godzin porannych aż do północy, wszystkie autoryzowane Salony we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o., będą oferować wyjątkowe, kompleksowe finansowanie: kredyt/leasing/ubezpieczenia na każdy model Fiata. W ramach specjalnej oferty Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś – zapłać w 2018 roku” Klienci będą mogli nabyć nowe auto bez wpłaty własnej, z płatnością w formie niskich rat odroczoną aż do stycznia przyszłego roku. Oferta będzie ważna tylko tej jednej doby, do momentu zamknięcia punktów sprzedaży i obejmie wyłącznie samochody dostępne na placach dealerskich.

„W czwartek, 6 lipca, świeczki urodzinowe będą się palić aż do północy. W ten sposób uczcimy urodziny wielkiej, małej 500, samochodu dla nas szczególnego ze względu na miejsce jego produkcji w naszej tyskiej fabryce. Te urodziny są również okazją do powiększenia rodziny modelowej Fiata. Właśnie wtedy zaprezentujemy po raz pierwszy w Polsce nową odsłonę rodzinnej 500L, czyli pięciodrzwiowej 500 w rozmiarze Large. Dodatkowo, tylko w tym jednym dniu uruchomimy przebojową akcję promocyjną Kredyt Siesta+ „Wyjedź dziś – zapłać w 2018 roku”. Każdy Klient, który 6 lipca br. zdecyduje się na zakup dowolnego nowego modelu Fiata, w tym m.in. bestsellerowego Tipo, zacznie płacić za auto dopiero za pół roku” – mówi Rafał Grzanecki, kierujący marką Fiat w Polsce.

Rodzina Fiata 500 to nie tylko kultowa 500, ale dziś już także nowoczesny SUV 500X oraz rodzinny minivan 500L, którego nowa odsłona zadebiutuje w polskich Salonach 6 lipca. Najprzestronniejszy w gamie, premierowy Fiat 500L zachował wszystkie zalety swojego poprzednika – europejskiego lidera w swoim segmencie, i dodatkowo zyskał aż 40% nowych podzespołów. 500L w nowej odsłonie cechuje jeszcze bardziej zauważalna stylistyka, największa w klasie przestronność połączona z kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi i jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, jak np. stała łączność ze smartfonem kierowcy. Z kolei 500X to pierwszy SUV w gamie Fiata, który jest bliźniaczą konstrukcją z Jeepem Renegade. Wyposażony w podwyższone zawieszenie i opcjonalny napęd 4×4 reprezentuje niezwykle dynamicznie rozwijający się segment kompaktowych crossoverów. Samochód, łącząc możliwości SUV-a z komfortem auta miejskiego, oferuje tak zaawansowane rozwiązania, jak pierwsza w gamie marki, 9-biegowa, automatyczna skrzynia, opcja napędu 4×4 z systemem odłączania tylnej osi, selektor jazdy „Drive Mood Selector” czy układy kontroli „Traction Plus” w wersjach 500X z napędem na przód oraz „Traction” w wersjach 4×4.

Back to top
Umów się na serwis

Umów się na wizytę w serwisie

Temat

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz date
[date date-234 date-format:mm/dd/yy first-day:1 buttons]

Twoje dane:

Imię i nazwisko

Firma

Dane samochodu:

Numer rejestracyjny

Numer VIN

Marka

Przebieg

Dane samochodu:

Typ usterki


Dodatkowy opis
X