Oferta Pracy Doradca Serwisowy

2023-12-04

Auto Diug autoryzowany salon i serwis marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Isuzu, Opel  w związku z rozwojem oferty o markę Peugeot i Citroen poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

DORADCA SERWISOWY

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Atrakcyjny system motywacyjny

·         Możliwość skrzystania z zaplanowanej ścieżki kariery zawodowej

·         Praca w zespole z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania

·         Możesz budować dynamiczny, pełen energii zespół

·         Stałe godziny pracy

Zadania:

·         Zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta i dbanie o wizerunek firmy

·         Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

·         Realizacja planów sprzedażowych

·         Aktywna promocja usług serwisowych

·         Przygotowywanie dokumentacji technicznej

·         Współpraca z zespołem techników

Wymagania:

·         Ambicja do realizacji planu sprzedaży RBH i części zamiennych

·         Energia i motywacja do działania

·         Samodzielność, dynamiczność w działaniu

·         Duża motywacja do osiągnięcia sukcesu,  komunikatywność oraz uczciwość

·         Praktyczna znajomość budowy i eksploatacji samochodów

·         Posiadanie prawa jazdy kat. B,

·         Doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie samochodowym będzie dodatkowym atutem

Jeżeli Jesteś ambitną osobą  i Chcesz dołączyć do naszego zespołu to nie trać czasu i rozpocznij „Twoją Nową Ścieżkę Kariery Zawodowej”.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: praca@autodiug.pl z dopiskiem „Doradca Serwisowy” lub złożenie ich osobiście w siedzibie firmy w Słupsku przy ul. Poznańskiej 74.

Kategorie

Ostatnie Aktualności

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług