Oferta Pracy Doradca Handlowy

2024-01-04

Auto Diug autoryzowany salon i serwis marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Isuzu, Opel, Citroen i Peugeot w związku z rozwojem poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Doradca Handlowy samochodów dostawczych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Możliwość skorzystania z zaplanowanej ścieżki kariery zawodowej
  • Praca w zespole z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania
  • Stałe godziny pracy

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów Auto Diug w dziale samochodów ciężarowych i użytkowych
  • Dbanie o wizerunek firmy i ekspozycji prezentowanych modeli
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  • Obsługa i prezentacja samochodu u klienta
  • Przeprowadzanie jazd testowych
  • Uczestniczenie w negocjacjach
  • Doposażenie samochodu w akcesoria
  • Współpraca z działem serwisu/likwidacji szkód/ubezpieczeń
  • Przygotowanie procesu wydania pojazdu

Wymagania

  • Ambicja do realizacji planu sprzedaży
  • Energia i chęć do działania
  • Samodzielność, dynamiczność w działaniu
  • Duża motywacja do osiągnięcia sukcesu, komunikatywność oraz uczciwość
  • Praktyczna znajomość budowy i eksploatacji samochodów
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Jeżeli Jesteś ambitną osobą i Chcesz dołączyć do naszego zespołu to nie trać czasu i rozpocznij „Twoją Nową Ścieżkę Kariery Zawodowej”.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: praca autodiug.pl z dopiskiem „Doradca Handlowy” lub złożenie ich osobiście w siedzibie firmy w Słupsku przy ul. Poznańskiej 74.

Kategorie

Ostatnie Aktualności

Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w latach 70- tych, kiedy powstała firma Auto Diug. Od początku istnienia tworzyliśmy wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług